Vánoční besídka

Poslední školní den tohoto roku, jsme si s dětmi užili vánoční besídku. Rozdali jsme si spoustu dárků, uvařili čaj a ochutnali cukroví. Kluci si pro nás připravili vtipnou scénku.
Veselé Vánoce a úspěšný rok 2021

Přednáška "Tonda Obal"

Dne 11. 6. 2021 jsme zhlédli online přednášku o třídění odpadu. Mnoho o tom již víme, přesto nám tato přednáška poskytla velké množství nových informací.

Poslední společná akce

Předposlední den školního roku, jsme strávili opět v přírodě. Opekli jsme si buřty na ohni, zahráli naši oblíbenou vybíjenou a nakonec jsme navštívili záchrannou stanici pro volně žijící zvířata. Na exkurzi jsme se dozvěděli mnoho zajímavých věcí, např. proč nelze ochočit lišku.

Papučový den

Ve středu 7. října se naše třída zúčastnila tradiční celorepublikové akce tzv. Papučového dne, kdy jsme se veselou formou zapojili do osvěty o domácích hospicích. Děti si vyrobily papírové papuče a vyslechly velmi poutavou pohádku na téma odcházení.

Jsem tvůj anděl

Během distanční výuky děti vyrobily krásné anděly, do charitativní akce Jsem tvůj anděl. Akce byla bohužel zrušena, andělé tak udělají radost rodinným příslušníkům dětí.

<<  1  23>>