Beseda Jak se stát dobrým kamarádem?

Preventivním programem Jak se stát dobrým kamarádem? provedla žáky lektorka Adéla Strojková společně s maňáskem Heřmánkem. Děti se do programu zapojily aktivně a s chutí se účastnily všech jeho částí ( diskuze, hlasování, písnička, hry, scénky s loutkou, výroba přání). Během programu se seznámily s důležitými principy dobrého kamarádství, učily se postavit se vůči chování vedoucímu k šikaně a umět projevit své emoce a potřeby a také se vcítit do emocí druhých. Nakonec všichni žáci vyrobili přáníčko s dárkem pro spolužáka, které si pak náhodně vylosovali z košíku.
V průběhu celé akce panovala ve třídě veselá atmosféra, dětem se program líbil.

Přijatí žáci pro školní rok 2020/2021

Přijatí žáci pro školní rok 2020/2021>>více