Sport2Life

V pondělí 30. 5. jsme zažili fantastické sportovní odpoledne v rámci projektu Sport2Life. Sport2Life je projekt, který podporuje zdravý a aktivní životní styl u dětí a mládeže na základních školách. Prostřednictvím edukačních programů, soutěží a projektů, realizovaných ve spolupráci se základními školami, inspiruje k pohybu stovky dětí v České republice, Chorvatsku a Turecku. V rámci tohoto projektu byla vyhlášena výzva "Bike Challenge 2022 ". Tuto výzvu již potřetí opakuje zakladatel Nadace Sport2Life Mike Saran a spolu s ním zvučná sportovní jména jako Patrik Berger, Patrik Eliáš nebo Tomáš Grima a ředitel nadace Přemysl Chaloupka, kteří vyrazili na kolech z Prahy do chorvatského Splitu. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost se s nimi seznámit a zacvičit si s nimi. Byl to skvělý zážitek!