Hajnice

Ve středu 12.9. za krásného počasí naše třída vyrazila na exkurzi do Hajnice u Mirochova. Ráno pro nás přijel autobus před školu a odvezl nás do krajiny, která nás hned okouzlila. Celým dnem nás provázela paní Drábková. Vyprávěla nám spoustu zajímavostí o zdejší krajině. Naučili jsme se poznávat stromy a keře. Dozvěděli jsme se něco o historii zakládání rybníků. Zahráli jsme si i hry např.hru Houbová vlákna. V jednu chvíli jsme se proměnili ve stavitele. (viz. FOTO) Vybudovali jsme rybníky zpevněné kameny se stavidlem propojené Zlatou stokou, přes kterou vedlo pár mostků. Ani jsme si nevšimli jak nám to rychle uteklo. Na zpáteční cestě jsme navštívili Losí blato. Škoda, že jsme s sebou neměli košíky na houby. Bylo těžké tomu množství hub odolat. Domů jsme se vraceli unavení, ale plní zážitků a vědomostí.

Přijatí žáci pro školní rok 2020/2021

Přijatí žáci pro školní rok 2020/2021>>více