Závěr plaveckého kurzu

Ve čtvrtek 15. října jsme ukončili plavecký kurz 3. tříd v rozsahu 20 vyučovacích hodin. Svůj význam bezesporu splnil. Ve třídě už nemáme žádného neplavce. Všichni přeplavou bazén. Někteří dobrým plaveckým stylem, někteří trochu horším a někteří stylem, který lze těžko pojmenovat a správně zařadit. Ale nikdo nepotřebuje pomoc a nikdo při plavání "nepolyká andělíčky" smiley. Takže lze směle tvrdit, že při plavbě na kratší vzdálenost by se nikdo neutopil. A proto všichni dostali za svá snažení mokrá vysvědčení. A já doufám, že děti a hlavně jejich rodiče se nespokojí s bezcílným cachtáním v mělkých zahradních bazénech, ale budou chodit k pořádným vodám, kde všechny plavecké styly a hlavně vytrvalost svých dětí pomohou dovést téměř k dokonalosti.