Maškarní rej...

Dne 18. 2. proběhl na naší škole Maškarní rej, který byl pořádán 9. A ve spolupráci s 9. B. Tématem letošního roku byla "Zvířata". Žáci se oblékli do různých masek a soutěžili na jednotlivých stanovištích. Žáci devátých tříd si pro ně připravili poznávací i sportovní soutěže (hod na koš, florbal, hádání chutí, poznávání vlajek, písničky, puzzle, pexeso, hádání poslepu aj.). Také proběhla soutěž zvuků, kdy třídy měly poznat, o jaké jde zvíře. V této disciplíně dopadla nejlépe 7. A. Po velké přestávce následoval další ročník soutěže Miss a Missák, během něhož účastníci vyplnili vědomostní test a zatancovali na vybrané písně.  Pro letošní rok si korunku odnesli Kateřina Souchová a Matěj Faktor z 9. A. Poté jednotlivé třídy změřily své síly v přetahování lanem. Nejlépe se v této disciplíně umístila 8. A, která ve finále porazila 7. A. Nakonec proběhla diskotéka a vyhlášení výsledků soutěží. Cenu za nejlepší masku si odnesla Veronika Sedláčková, jejíž maska byla ručně vyráběná a představovala krokodýla. Vítězem soutěží se stala třída 8. B, druzí byli žáci z 8. A a třetí místo získala 6. C. Maškarní rej se povedl a všichni si toto dopoledne užili.
J. Bendová