Vítáme Vás ve škole

Dne 27. 3. naši školu navštívilo 90 budoucích prvňáčků. Budoucí žáčci k nám přišli z MŠ Sluníčko, Kopeček a Jeronýmova. Naši žáci druhého stupně si pro ně připravili zajímavý program. Hned u vstupu do školy na ně čekaly naše šikovné redaktorky a staly se jejich průvodkyněmi po škole. Vysvětlily dětem, jak vše funguje ve školní družině, podívaly se s nimi do prvních tříd, prošly pohádkovým patrem a stále stoupaly výš až do devátých tříd. Na II. stupni se budoucí žáčci pokochali našimi speciálními učebnami: odbornou učebnou Chemie, Fyziky, Přírodopisu a ICT.

Poté na děti čekal zábavný program v KKC Roháč, spousta her – pohybových, vědomostních, ale i zábavných. Budoucí žáčci prokázali své znalosti na výbornou.

Celý program zakončila tradiční diskotéka a společná písnička.  Na závěr každý předškoláček dostal malý dárek v podobě pastelek, tužky, voskovek, písanky a speciálního čísla školního časopisu.

Budeme se na ně těšit u zápisu, který proběhne ve dnech 10. 4. a 11. 4. vždy od 14.00 do 17.00 hod. M. Kukačková