Maškarní rej

Dne 27 2. proběhl velice zdařilý "Maškarní rej" na téma: "Změna identity". Režie reje se ujali žáci tříd 9. A a 9. B. Pro své spolužáky si připravili soutěže se zaměřením nejen na fyzickou zdatnost (florbal, hod na koš,..) ale i na poznávání (např. písničky, osobnosti, filmy, hlášky a poznávání učitelů - emoji, sportovců, komiksových postav, ...) a také na dovednosti (kreslení poslepu, hádání předmětů,  .....).

Školní časopis pod vedením p. uč. Kukačkové uspořádal již 5. ročník volby "Miss a Missák". Vítězi se stali žáci 6. B třídy (J. Bürger a L. Kubínová).

Poté proběhlo přetahování lanem (vítěz 9. B třída) a diskotéka.

Nejlépe se v soutěžích tříd umístily třídy: 7. B, 6. A a 7. A. Nejlepšími maskami byly vyhlášeny masky: A. Frcala – jeptiška (6. B), B. Klimentové (9. A) a V. Chlapce (7. B).

Poděkování za realizaci reje patří nejen žákům 9. tříd, ale také jejich třídním učitelům (p. uč. Somr a p. uč. Dušek).