Lyžařský výcvik 7. tříd

Od 6. 1. 2013 do 12. 1. 2013 proběhl lyžařský výcvikový kurz pro žáky sedmých tříd, který se konal v Krkonoších - Janských Lázních. Celkem se LVVZ zúčastnilo 35 žáků, tři instruktoři lyžování a jedna zdravotnice.
Na výcvik jsme odjížděli s podivnými pocity, protože zde v nížině není žádný sníh. Jaké bylo naše překvapení, když na nás z dáli mávala Černá hora s bílou čepicí. Všichni žáci se naučili základům lyžování. Někteří úplně začínali, někteří již patří ke zdatným jezdcům, ale všichni měli radost z pohybu, z velkého množství sněhu a ze závěrečných závodů. Večerní vyhodnocení lyžařské soutěže a diskotéka završily pěkný týden na horách. Žákům se lyžařský kurz velmi líbil. Nikdo nebyl zraněn a určitě se děti k lyžování vrátí, až nám napadne sníh i v nížině.