Den Země a bublinkovo-kouzelnické představení

A je za námi i druhý jarní měsíc – duben. Na začátku dubna nás ve škole navštívil kouzelník a zhlédli jsme i bublinkovou show, která byla součástí kouzelnického představení. Kouzelník nám předvedl několik zajímavých triků a dokonce nás jedno kouzlo i naučil. Nad některými kouzly nám zůstával rozum stát. Poté přišla na řadu bublinková show, kde jsme mimo jiné viděli bublinkový ohňostroj, obří bubliny nebo bublinkový kolotoč. Představení se dětem moc líbilo, byly nadšené. Co nejvíce času jsme trávili venku, jelikož nám počasí opravdu přálo. Děti mají nejradši míčové a kolektivní hry a skákání přes švihadlo. Na konci měsíce jsme také soutěžili. Děti se zapojily do soutěže s názvem DEN ZEMĚ, ve které hledaly správné odpovědi na otázky týkající se naší republiky v oblasti ochrany přírody. Nejlepší byla Domča Pinterová ze třídy 4.B. Gratulujeme!