Florbal - krajské kolo dívky

Ve středu 10. ledna se uskutečnilo krajské kolo ve florbale dívek v Týně nad Vltavou. Naše děvčata byla ve skupině A spolu se ZŠ Týn nad Vltavou, ZŠ Čimelice a VG Prachatice. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Týnu Na Vltavou a podlehli jsme 5 : 1, tato prohra nás ale nastartovala k další hře a postupně jsme vyhráli nad ZŠ Čimelicemi 2 : 0 a nad VG Prachaticemi rovněž 2 : 0, tím jsme si zajistili postup ze skupiny do semifinále. V semifinále nás čekal vítěz skupiny B ZŠ Pohůrecká České Budějovice. Po velmi vyrovnaném a nerozhodném boji 1 : 1 následovaly nájezdy, kdy díky naší nejlepší střelkyni Justýně jsme zvítězili a probojovali se tak až do finále. Ve finále nás opět čekalo družstvo děvčat ze ZŠ Týn nad Vltavou. Oproti prvnímu zápasu jsme sehráli velmi vyrovnaný zápas, ale nakonec jsme přece jen prohráli těsně 1 : 0 a umístili se tak na krásném druhém místě v Jihočeském kraji. Gratulace a pochvala za aktivní hru a vzorný přístup patří všem hráčkám.