Florbal dívky

V pátek 24. 11. se děvčata ze sedmého ročníku zúčastnila okresního finále florbalu v Jindřichově Hradci. V prvním zápase jsme i díky nerozehranosti prohráli 1:2 se ZŠ Dačice, v dalším zápase jsme porazili 2:1 ZŠ Kardašova Řečice. Poté přišla remíza 1:1 se ZŠ Slavonice a vítězství 1:0 nad Gymnáziem Třeboň. Následovalo naše čekání na utkání ZŠ Dačice proti ZŠ Slavonice, které rozhodovalo o našem konečném výsledku. Pro nás by byla nejlepší remíza, v tom případě bychom vyhráli a postoupili. Jenže se stalo to, že minutu před koncem zápasu vsítily Slavonice gól a tímto zvítězily a postoupily do krajského kola. Na nás zbylo krásné druhé místo. Gratulujeme k výbornému výsledku.
Michal Tobolka