Florbal hoši

Dne 21. 11. se naši hoši šestých a sedmých tříd zúčastnili okrskového kola ve florbalu. Postupně jsme se utkali se ŽŠ Sokolská, kterou jsme po jednoznačném průběhu porazili 2:0. Následně jsme se utkali s třeboňským gymnáziem, nedokázali jsme překonat urputnou obranu soupeře a konečným výsledkem byla remíza 0:0. Třetí zápas jsme odehráli proti ZŠ Rapšach, na konci svítilo na tabuli skóre 2:2. Poslední zápas se ZŠ Suchdol n. Lužnicí byl pro nás soubojem o všechno, museli jsme zvítězit, abychom turnaj vyhráli a postoupili do dalšího kola. Poměrně brzy jsme vedli jedna nula, soupeři se záhy podařilo vyrovnat, náš tlak postupně rostl, ale bohužel se nám gól vstřelit nepodařilo a zhruba minutu před koncem jsme dostali druhý gól. Tento výsledek  pro nás znamenal konečné druhé místo. Musíme hochům poděkovat, protože předváděli skvělou hru, pokaždé jsme soupeře přehráli, srážela nás malá produktivita a chybělo trošku sportovního štěstíčka.
Michal Tobolka