AJ2 - okresní kolo

Žák 9. ročníku Filip Matouš se zúčastnil okresního kola anglické olympiády v Jindřichově Hradci. Získal 3. místo, gratulujemesmiley

Filip Matouš: "Olympiáda se skládala ze tří částí. Respektive ze dvou, protože do třetí části nepostoupili všichni soutěžící. První část byla gramatická a druhá poslechová, pokud jste v těchto částech uspěli, postupovali jste do třetí části testu, tj. konverzační. Na olympiádě bylo přibližně 18 soutěžících, po druhé části tam však zůstalo pouze 9 soutěžících. Porota, která hodnotila tyto části testu, mi byla moc příjemná a některé z porotců jsem znal od vidění. Nejvíce se mi líbil jejich přístup při konverzační části, kdy jsme se společně smáli tomu, co jsem třeba řekl. Umístil jsem se na 3. místě a jako odměnu jsem dostal poukázku do knihkupectví Kanzelsberger, certifikát a samozřejmě diplom. Tato soutěž se mi velmi líbila, byla trošku stresující, což k tomu patří, ale z větší části taková pohodová. Jsem rád, že jsem se této soutěže mohl účastnit."