Návštěva ve stanici pro handicapované živočichy

Cílem naší vycházky byla záchranná stanice pro handicapované živočichy pod Českým nadačním fondem pro vydru. Paní Zuzana Šetková nás celou hodinu provázela a trpělivě vyprávěla o jednotlivých zvířatech. Viděli jsme havrana Krákoru, straku Jarošku, káňata Kajdu a Majdu, krkavce Péťu, kunu Bobinu a Terezku, včelojeda Péťu, poštolku Elišku a  Eliáše, sovu Hermínu a na závěr volavka Anežka dostala k obědu malé rybičky. Návštěva byla velmi poučná a dozvěděli jsme se mnoho nových zajímavostí o zvířatech.

Potřeby pro žáka 1. třídy

Potřeby pro žáka 1. třídy>>více

Zrušení příměstského tábora

V souvislosti s navazujícími hygienickými opatřeními.......>>více