Barevný podzim

A je tady měsíc září a podzim se ohlásil. Začali jsem sbírat kaštany, žaludy a další plody k vyrábění zvířátek a  postaviček. Ani letos jsme nezapomněli na růže z listí a na závěr měsíce jsme soutěžili ve znalostech z přírody.

Na 1. místě se umístnila Anička Soukupová. Blahopřejeme.

Začal podzim a s ním i změny v přírodě.Mění se hlavně stromy, dozrávají jejich plody a ty nás zajímají asi nejvíce.V naší družině proběhla soutěž, ve které jsme měli poznat listy známých stromů.K jejich poznání nám pomohly právě plody.Někteří z nás měli obavy,že nic nepoznají, ale jak se ukázalo, obavy nebyly na místě. Byli jsme moc šikovní. Nejšikovnější z nás byla Ema Mondeková, kterou nepřekvapilo nic! A to, co jsme nevěděli, už díky našemu povídání víme.

Podzim hýří všemi barvami a tak děti z přírodního materiálu vytvořily překrásná díla.Všem se moc dařilo ztvárnit barevný podzim a tak bylo těžké vybrat toho nej, nej...Potom děti předvedly své vědomostní znalosti o podzimu.Jako první se umístili Adam Hrbek a Matěj Lechner. Výhercům gratulujeme!