Koncert ZUŠ

Vystoupení žáků Základní umělecké školy v Třeboni zhlédly děti v třeboňském divadle. Program byl tvořen dvěma uměleckými obory: hudebním a tanečním. Hudební obor reprezentoval pěvecký sbor. Žáci zazpívali několik písniček s doprovodem rytmických nástrojů. Žák naší třídy Tomáš Michal svým čistým a výrazným hlasem všechny přítomné přesvědčil, že je opravdu výborný zpěvák. Převážnou část představení ale tvořil scénický tanec. Diváci viděli několik různých choreografií, např.: Kapky, Korálky, Oheň, Světlo a stín. Vystoupení bylo velmi pěkné, ale malé diváky příliš neoslovilo.

10.6. jsme se zúčastnili výchovného koncertu v divadle. Shlédli jsme zajímavé představení: zpěvy, tanečky, scénický tanec.Poznali jsme, jak jsou někteří naši spolužáci šikovní.yes