Letní olympiáda ŠD

Netradiční olympiáda ŠD po celý měsíc průběžně probíhá. Nejdříve jsme vyzkoušeli skok z místa.V místnosti jsme stavěli nejvyšší stožár z kostek. Čeká nás ještě další překvapení. Kdo z nás asi vyhraje??

V parku jsme vyzkoušeli hod létajícím talířem a hod míčem. Na závěr netradiční běh rozhodl o vítězi našeho oddělení. A tím se stává Lukáš Hrabal. Na druhém místě se umístnili Anička Soukupová  a Tomáš Michal a bronzovou medaili získal Matěj Blažek. Gratulujeme!

V měsíci květnu jsme chtěli zjistit, kdo je v naší družině nejlepší v driblinku, ve skoku z místa, v běhu, ve skákání přes švihadlo a v hodu. Soutěžili jsme skoro celý měsíc. Porovnali jsme všechny výkony a nakonec vybrali nejlepší sportovce. Nejlepší výsledky měla Terezie Souchová z 2. A a Tomáš Kochlofl z 2. B . Gratulujeme smiley

Od 11. - 22.5.2015 proběhla ve ŠD LETNÍ OLYMPIÁDA .Děti se aktivně zapojily do všech disciplín-např.skoky  přes švihadlo, přeskoky přes lano, hod míčem do dálky, hod na cíl =kuželky,skok do dálky z místa,atd. Nejlepších výsledků ve všech disciplínách dosáhla Magdalena Štíchová z 1.A, velmi dobře si  vedla i Nela Zieglerová, Sára Hejlová, Erik Zegermacher a Tomáš Mládek. Všem dětem gratulujeme a nyní je čeká už jen odměna.

Tak jako v ostatních odděleních ŠD, tak i v našem oddělení probíhá celý měsíc netradiční letní olympiáda. Skáčeme do dálky z místa i s rozběhem, skáčeme přes švihadlo, běháme s pěnovým míčekem na pěnové pálce, hážeme míčky do obruče, shazujeme kuželky. Ve skoku do dálky z místa se stala vítězem Alexandra Bouchalová ze 3. B. Ve shazování kuželek s maximálním množstvím shozených kuželek se stali vítězi Jan Faktor ze 3. B a Ondřej Nymsa ze 3. B. Ve skoku přes švihadlo zvítězila Eliška Bílková ze 3. A. Ostatní disciplíny budou ještě postupně dokončovány a vyhodnoceny.