Maškarní rej

Dne 22. 2. proběhl velice zdařilý "Maškarní rej" na téma: "Filmové a seriálové postavy". Režie reje se ujali žáci tříd 9. A, 9. B a 9. C. Pro své spolužáky si připravili soutěže se zaměřením nejen na fyzickou zdatnost (florbal, hod na koš, kliky, dřepy,...) ale i na poznávání (např. písničky, filmové hlášky, poznávání učitelů - emoji, vlajek států; přiřazování hlavních měst ke státům,....) a také na dovednosti  (hádání předmětů, "skořápky", morseovka,........).

Školní časopis pod vedením p. uč. Kukačkové uspořádal volbu "Miss a Missák". Vítězi se stali žáci ze třídy 9. C (M. Fiktus a B. Šimkovská)

V přetahování lanem zvítězili zástupci třídy 9. A. Pro ostatní spolužáky si pořadatelé připravili milé a velice zdařilé překvapení v podobě tanečního vystoupení, na které navázala diskotéka.

Nejlépe se v soutěžích tříd umístily třídy: 8. A, 8. C a 7. C. Nejlepšími maskami byly vyhlášeny masky M. Kindla (9. C), A. Ouškové (9. C), L. Hrubé (8. B) a R. Bicnce (7. C).

Poděkování za realizaci reje patří nejen žákům 9. tříd, ale také jejich třídním učitelům (p. uč. M. Kukačková, p. uč. Ž. Novotná a p. uč. Somr). Š. Řepová