AJ2 - Vánoční Wocabee soutěž

Soutěžíme v jazycích s WocaBee – Vánoční Wocabee soutěž

Naše škola se 6. prosince opět zapojila do čtvrtého ročníku inovativní soutěže pro školy tentokrát nazvané Vánoční WocaBee soutěž.

Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu (zejména slovní zásobu týkající se Vánoc v anglicky mluvících zemích) včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.
V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček.
Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí.
Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni.

Žáci aktuálně soutěží v okresním kole Vánoční soutěže…
Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na www.wocabee.app/soutez

Tou nejdůležitější výhrou však bude zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.
Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výsledky!
Držíme jim v soutěži palce! J. Míková