Ukončení školního roku

Poslední školní den byl pro žáky opravdu krátký, ve třídě společně strávili jen jednu vyučovací hodinu. Zpočátku bylo na programu hodnocení chování a třídních soutěží, pak teprve následovalo hodnocení prospěchu a děti se dočkaly rozdávání závěrečného vysvědčení. Druháci si zasloužili pěkná vysvědčení, všichni měli vyznamenání. 13 žáků se radovalo ze samých jedniček, zbývajících 7 žáků bylo hodnoceno v některých předmětech stupněm chvalitebným. Dva žáci si svá vysvědčení oproti 1.pololetí vylepšili, tři žáci si je naopak trochu pohořšili.

Hodnocení soutěží

Třídní soutěž o nejlepší práci

Nejvíce bodů za pěknou práci v celém 2.pololetí získali tito žáci:

1. Filip Váňa

2. František Šafář

3. Anna Hrubešová

Matematické minutovky

Nejúspěšnějšími počtáři v pracovním sešitě Matematické minutovky byli vyhodnoceni Filip Váňa, Roman Ledecký, Radek Pavlík a Barbora Vindušková.

Za vzorné chování během celého školního roku byli odměněni Kateřina Chmelíková a Radek Pavlík.

Všichni vítězové za odměnu dostali diplomy a sladkosti.

Také se žáci dozvěděli výsledky skupinové práce a soutěže řad z matematiky.

Po dobře odvedené práci si všichni druháci zaslouží odpočinek během letních prázdnin. Na závěr nezbývá nic jiného jen dodat: Hezké prázdniny!