Házená 1. stupeň

Dne 11.2.2015 se dva výběry prvního stupně zúčastnily turnaje v házené 4+1 ve sportovní hale v Třeboni. Nutno hned na začátku říci, že pro oba naše týmy to byl turnaj úspěšný a dle papírových předpokladů naše družstva obsadila první místa.

Starší tým tvořený žáky 4. a 5. ročníků byl v sestavě: Krbec David, Divoká Romana, Jarzabek Nikolas, Trachtová Nikola, Maňurová Pavla, Kohout Tomáš, Janoušková Justýna, Moravcová Klára, Drnková Nikola, Schreibmeierová Simona, Kučera Vašek, Bohoněk Jakub, Baštová Denisa, Baštová Kamila.

Zápas trval 18 minut. Výsledky: proti Lomnici 15:12, Chlumu 18:10, Suchdolu 14:8. Celkové skóre 47:30.

Mladší tým tvořený žáky 2. a 3. tříd byl v sestavě: Wollnerová Tereza, Bílková Eliška, Reiský Jan, Pekař Daniel, Podolák Jan, Vachůn Dominik, Klabouch Petr, Faktor Jan, Pitelka Ondřej, Bouchalová Saša, Neužil Filip, Váňová Andrea, Liška Pavel, Moravcová Dominika.

Zápas trval 8 minut kvůli více účastníkům. Výsledky: proti Lomnici 10:1, Lužnici A 10:1, Lužnici B 10:1, Chlumu 6:2, Suchdolu 4:4. Celkové skóre 40:9.

Všichni výše jmenovaní zaslouží pochvalu jak za bojovnost, kterou na hřišti ukazovali po celou dobu turnaje, tak i za chování, kterým mi trénování a vedení obou týmu značně ulehčili smiley. Dále určitě stojí za zmínku, že výborně hráli i žácí, kteří ve volném čase házenkářský kroužek nenavštěvují, nebo s tím budou teprve začínat. Za své předvedené výkony dostaly děti sladké odměny, ale mne více potěšilo nadšení a spokojenost, které z nich sálaly cool.