Čestné uznání

Náš školní časopis získal čestné uznání

Ve školním roce 2010/2011 se našemu školnímu časopisu povedl husarský kousek. Stejně jako většina škol v ČR i my jsme byli osloveni, abychom se zúčastnili soutěže o Nejlepší školní časopis ČR. Soutěžilo se nejdříve v regionálních kolech a to v kategoriích – školní časopis ZŠ, web školního časopisu ZŠ, školní časopis ŠŠ, web školního časopisu SŠ, časopis v jiných dětských zařízeních.

Nám se podařilo ve velké konkurenci 50 škol získat krásné třetí místo a čestné uznání, což byl pro všechny zainteresované žáky i učitele velký dárek k nadcházejícímu 20. výročí vzniku školního časopisu.

Náš časopis postupuje do hlavního semifinále všech škol ČR, které proběhne v prosinci v Brně. Do prosince tak mají naši redaktoři napilno, protože mohou ještě do finále poslat svůj časopis obohacený o novinky, novou grafickou podobu, mohou vytvořit webové stránky, atd.

První změnou bude nová podoba loga časopisu, kterou v rámci výtvarné soutěže vytvářejí žáci 7., 8. a 9. tříd. Takže nám držte palce, ať v prosincovém finále uspějeme na výbornou.