Třídní vánoční besídka

V pátek 20. prosince proběhla třídní oslava Vánoc - třídní vánoční besídka. Besídku jsme zahájili společným zpěvem známých koled a pak následovalo vystoupení některých žáků. Vyslechli jsme zpěv vánočních písní a koled v podání Barbory, Julie, Kateřiny, Elišky Z. a Tadeáše. Eliška Z. nám také zahrála na klávesy koledy. Všichni učinkující byli odměněni za svůj výkon velkým potleskem. Po hudebním úvodu přišel nejdůležitější moment celé besídky - nadělování dárečků. Všechny děti si navzájem předaly dárky. Byla to chvíle radosti. Všichni měli radost z dárků, které dostali a také se radovali z toho, že svým dárkem potěšili spolužáka.

Než besídka skončila, museli jsme odzdobit stromeček a uklidit celou třídu. Děti potom vyprávěly, jaký dárek si přejí od Ježíška a kde budou trávit celé vánoční prázdniny. Rozloučili jsme se s přáním: ,,Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020!"