Ukončení 1. pololetí

Konec 1. pololetí nastal oficiálně ve čtvrtek 30. ledna. Samotnému rozdávání vysvědčení předcházelo celkové hodnocení práce za uplynulé období a také vyhodnocení třídní soutěže. A jak si třeťáci vedli v 1. pololetí? Nejhůře hodnoceným naukovým předmětem byl český jazyk, který činí žákům největší potíže, dále následoval náš svět a matematika, pak angličtina. Všechny výchovné předměty včetně specializace byly klasifikovány jen samými výbornými. Učivo 3. ročníku je náročnější a na klasifikaci se to také projevilo. Samými jedničkami bylo hodnoceno 8 žáků, vyznamenání mělo 10 žáků, 2 žáci prospěli a jedna žákyně nebyla ze všech předmětů hodnocena. I když všichni žáci samé jedničky neměli, přesto si každý z nich zasloužil velký potlesk při předávání vysvědčení za dobře odvedenou práci.

Všichni žáci si kromě výpisu z vysvědčení domů přinesli malou sladkou odměnu. smiley