Jsem tvůj anděl - Pv

V měsíci listopadu se žáci znovu vrátili k tématu andělů - tentokrát však při pracovním vyučování. Děti vystřihovaly podle šablon andílky z vlnitého papíru a nalepovaly je na čtvrtku kontrastní barvy. Vzniklý obrázek dozdobily vločkami a na okraje použily nůžky s ozdobným střihem. Zdá se, že vyrobit takového anděla je jednoduché, ale děti brzy samy zjistily, že tomu tak není. Přesto nakonec všichni svou práci úspěšně dokončili. Všechny výrobky  budou předány na Městský uřad v Třeboni a pak umístěny do prodejní výstavy, která se uskuteční 15. prosince ve foyer divadla J. K. Tyla. Výtěžek z prodeje bude věnován na dobročinné účely.