Sběr papíru

Pro informaci uvádíme na pravou míru využití peněz vybraných za sběr papíru, který nám již třetím rokem probíhá každý čtvrtek... Děti mají možnost se prostřednictvím školního parlamentu a svých třídních učitelů vyjádřit k nákupu nových věcí za vybrané peníze k nám do školy. Jelikož se k nám zatím žádný užitečný nápad nedostal, za první ročník jsme nakoupili pomůcky na výtvarnou výchovu a pracovní vyučování, které dětem sloužily při hodinách. Za druhý ročník jsme objednali Ozoboty, které budou dětem sloužit v hodinách informatiky, pracovního vyučování a robotiky. Od letošního roku uzavíráme soutěž vždy v polovině června, přispevky dětí z konce minulého šk. roku dětem započítáváme do letošního, aby to bylo spravedlivé a nikdo o nic nepřišel.

Třeboň plná andělů

Hlasujte s námi… Žáci naší školy se zapojili do akce Třeboň plná andělů, která bude probíhat v zimních měsících v rámci celé Třeboně.>>více