Terčový závod

V pátek 1.6. oslavily děti svůj svátek - MDD. Tradičně jsme se zúčastnili terčového závodu, který pro nás připravují žáci pátých ročníků s paní učitelkou Marešovou. Trasa vedla kolem naučné stezky Hradeček. Dvojice dětí běžely po dané trase a plnily různé úkoly z NS, TV, DV. Měřil se také čas na trase. Po závodě byl čas na odpočinek a svačinu. Procházkou jsme se vrátili ke škole na oběd.

Po vyhodnocení správných odpovědí na úkoly a času byly vyhlášeny výsledky v každém ročníku. První místo získala skupina Vendula Bartyzalová, Linda Hrubá a Kateřina Staňková ! Na druhém místě byli Ondřej Rada a Lukáš Círek. Třetí příčku obsadili Matyáš Jiroušek a Josef Kučera.

Všem děkuji za snahu a vítězům gratuluji !yes