Branné cvičení

Cvičení se uskutečnilo v pondělí 30. dubna. Ve třídě jsme si zopakovali důležitá telefonní čísla (děti uměly z mateřské školky yes), představili jsme si druhy hasících přístrojů a jejich umístění. Poté přerušovaným zvoněním následovalo vyhlášení požárního poplachu. To bylo pro děti veliké překvapenísurprise ! Vše jsme zanechali ve třídě a v bačkůrkách jsme co nejrychleji  prchali únikovou cestou ze školy. V parku před školou nás očekávala paní ředitelka, která nás pochválila, že jsme zvládli do pěti minut opustit budovu školy  smiley. Po svačině následovaly sportovní aktivity na Tyršově stadionu. Tam se žáci věnovali běhu na 60 a 500 metrů a  míčovým hrám. Na závěr se obě první třídy vydaly na Stezku zdraví a poté následoval krátký odpočinek v Zámeckém parku. Počasí nám přálo.