Recitační soutěž

Školní kolo recitační soutěže proběhlo ve středu 21. února odpoledne ve třídě 2. A. Soutěž organizovala paní učitelka Dana Krejčí. Školního kola se zúčastnili jen ti žáci, kteří postoupili z předchozích třídních kol. Z obou prvních tříd bylo vybráno celkem 11 soutěžících. Naši třídu reprezentovalo 6 žáků: Marek Filípek, Julie Anna Karmazínová, Jakub Michal, David Pavlík, Tadeáš Tobolka a Petra Zegermacherová. Všichni recitátoři se na soutěž zodpovědně připravili a přednášeli velmi pěkně. Porotu nejvíce zaujala báseň Kukla od Jana Čarka v podání Julie Anny Karmazínové, která svým výrazným přednesem doslova zazářila. Z naší třídy byl ještě oceněn David Pavlík. Získal 3. místo za recitaci básně Jana Čarka Ježek v zimě. Vítězové dostali diplomy a drobné věcné ceny.