Soutěž z AJ

Soutěž, kterou organizovala paní učitelka Jiřina Poláková, se konala v odpoledních hodinách 26. dubna v učebně cizích jazyků. Do soutěže se zapojilo celkem 15 žáků z obou tříd. Z naší třídy se soutěže účastnilo 8 žáků: Jan Důra, Josefína Hlaváčová, Anna Hrubešová, Marek Soukup, František Šafář, Filip Váňa, Barbora Vindušková a Anežka Zemanová. Soutěžící na pracovních listech plnili různé jazykové úkoly (např.: psaní názvů věcí a zvířat, luštění křížovky, vybarvování obrázku podle zadání, řazení slov podle abecedy, vyškrtávání nevhodných slov). Maximální počet bodů, které mohli žáci za správné vypracování všech úkolů získat, bylo 76.

Nejvyšší počet bodů z naší třídy obdržel Filip Váňa (66 bodů) a to stačilo na 2. místo. Třetí místo pak obsadila Anežka Zemanová s 62 body. Nejúspěšnější žáci dostali za odměnu diplomy a sladkosti. Ale také Anna, Barbora, Jan i František si v soutěži vedli velmi dobře. Jejich počet získaných  bodů se jen velmi málo lišil od počtu bodů vítězů.