Pohádkové kreslení

Všichni máme rádi pohádky, a tak jsme se rozhodli, že je nakreslíme křídami na chodník. 24. 9. 2015 proběhla soutěž v pohádkovém kreslení pod názvem  Z POHÁDKY  DO POHÁDKY. Na chodníku každý z dětí namaloval obrázek ze své oblíbené pohádky. Porota složená z dětí z 1. oddělení a paní vychovatelky Moravcové měla těžké rozhodování. Všechny obrázky byly nádherné. Nakonec porota vybrala na 1. místo obrázek Venduly Zemanové ze 3. A, na 2. místě byly obrázky dva. Byl to obrázek dvojice Filipa Neužila ze 3. A a Milana Smetany ze 3. A a obrázek dvojice Adély Zajíčkové ze 3. B a Elišky Valkové ze 3. B. Třetí místo obsadily opět dva obrázky - obrázek Kateřiny Makovičkové ze 3. A a obrázek Lindy Kubínové ze 3. B. Děti za své krásné malby byly odměněny sladkostmi.

Na měsíc září jsme měli připraveno pohádkové kreslení.K našemu malování jsme museli využít poslední nádherně slunné dny, kterých již ubývá. Vzali jsme barevné křídy a vyrazili do zámeckého parku, kde jsme svými krásnými pohádkovými postavičkami vyzdobili chodníky. Nejtěžší bylo vyhodnotit ty nejhezčí. Porota rozhodla takto - 1. Nela Effenbergerová, 2. Pavla Kojanová, 3. Ben Karim Haruda spolu s Tadeášem Podroužkem. Škoda jen, že hned druhý den pršelo a obrázky se spolu s deštěm navždy schovaly.

V zámeckém parku děti předvedly své malířské umění. Kreslily pohádkové bytosti a prostředí, ve kterém se tyto postavičky nachází.Práce šla všem od ruky a dílo se zdařilo.Na 1.místě se umístil Martin Krška - gratulujeme!

Babí léto je tady a s ním tradiční kreslení na chodníku. V zámeckém parku jsme barevnými křídami vytvořili nádherné pohádkové postavy ze světa pohádek. Porota měla  těžký  úkol, vyhodnotit nejlepší obrázky. Na 1. místě se umístnili: Sára Van de Poel a Beáta Šimkovská, na 2. místě Tomáš Michal a Bára Blažková a 3. místo patří Magdaleně Štíchové a Viktorii Kopetové. Blahopřejemesmiley