Vítáme Vás ve škole

Akce Předškoláčci

Dne 22.1. 2015 se v naší škole konala tradiční akce pro budoucí prvňáčky. Ráno v 9 hodin  k nám zavítaly děti z Mateřských školek Jeronýmova, Sluníčka, Kopečku. Celkem přišlo 120 dětí. Naši redaktoři a členové žákovského Parlamentu si pro ně připravili soutěže, zaměřené na sportovní, hudební a vědomostní tématiku. Žákyně 9. tříd si předškoláčky rozdělily a provedly je po celé škole, ukázaly jim odborné učebny, měly pro ně prezentaci na tabuli Smart. Vše bylo završeno v Roháči krásnou diskotékou, kde své taneční umění předvedli jak naši žáci, tak i žáci budoucí. Všechny děti odcházely spokojené s krásným dárkem, pamětním diplomem a se školním časopisem. Na všechny děti se budeme těšit u zápisu v únoru. Zároveň děkujeme za přípravu krásných balíčků nejlepšímu papírnictví  v GTřeboni, paní Wegenkittlové – Tětkové, která tyto akce pravidelně zásobuje zajímavými školními věcmi pro děti.

Redakce   M.Kukačková